Hizmetlerimiz

++++
Montaj ve devreye alma Firmamız müşteri isteklerine bağlı olarak ürünlerimizi devreye alma hizmeti vermektedir.
Yedek parça Firmamız ürünlerimize ait olarak ihtiyaç duyulduğu anda müşterilerinin yedek malzeme taleplerini karşılamaktadır.
Bakım ve Saha Hizmeti Garanti kapsamında ya da garanti harici oluşabilecek ariza durumlarında firmamız gerekli çözümü en kısa surede sunmaktadır. Firmamız, bağımsız kuruluşların ya da uzman personelimizin yapmış olduğu ekspertiz raporuna göre bakım ve saha hizmetinin garanti kapsamında ya da dışında olduğuna karar vermektedir. Ayrıca, sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu kestirimci bakim hizmetlerimizde mevcuttur. Müşterilerimizle yapılacak bakım sözleşmesi kapsamında, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda önceden belirlenecek bakım programı çerçevesinde gerekli bakim hizmetleri yapılmaktadır. İsletme de bulunan transformatörlerin isletme ve bakim talimatlarına uygun olarak, gerekli tüm bakim ve saha işlemlerini periyodik olarak yapabilecek ekipman ve iş gücüne sahip bulunmaktayız.
Verimlilik analizi Firmamız, müşterilerinin isteği doğrultusunda mevcut işletmedeki transformatörlerin verimlilik analizi yapmakta, verimlilik artışı için gerekli raporlamaları hazırlayarak ilgililere sunarak çözüm önerilerinde bulunmaktadır.